KONST / Litografier / Färglitografi 11576020
nr 1157 6020
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 22/350, motivet: 47x36
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:25:48
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
6
900 kr
6
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin